Home

هاشمی: برای حل مسائل تلاش می‌کنم

10 Mar 2010

علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجلس خبرگان و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام روز گذشته در دیدار با گروهی از دانشجویان تاکید کرد: “نیاز به فضای عقلانیت و تحمل در شرایط فعلی كاملا محسوس است و رشد و توسعه كشور و رسیدن به اهداف انقلاب ضرورت ایجاد این فضا را دو چندان می‌كند”.
هاشمی رفسنجانی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان تاكید كرد: “برای برون‌رفت از شرایط جدیدی كه با آن مواجه هستیم، راهكارهای خود را مطرح كرده‌ام و به آن‌ها معتقدم و در عین حال برای حل مسائل و مناسب شدن فضا از مجاری مناسب، تلاش خواهم كرد”.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به شرایط كنونی جامعه گفت: “نیاز به فضای عقلانیت و تحمل در شرایط فعلی كاملا محسوس است و رشد و توسعه كشور و رسیدن به اهداف انقلاب، ضرورت ایجاد این فضا را دوچندان می‌كند”.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاكید كرد: “اگر حاكمان، نخبگان و مردم منطقی و مدبرانه در مسیر حركت كنند با توجه به شرایط جغرافیایی، منابع طبیعی و نیروی انسانی مستعد، شرایط بسیار مطلوبی در انتظار آینده ایران خواهد بود”.

این در حالی است که پس از اجلاس اخیر مجلس خبرگان و بیانیه پایانی آن در حمایت از آیت‌الله خامنه‌ای رهبر ایران، انتقادهایی در ایران متوجه هاشمی رفسنجانی شده است. فائزه رفسنجانی پس از آن اعلام کر که پدرش جزو مردم سبز است و برای حل مشکلات پس از انتخابات تلاش می‌کند.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.