Home

فائزه هاشمی: پدرم عضوی از جنبش سبز است

2 Mar 2010

در حالی که پس از خاتمه اجلاس مجلس خبرگان، شایعاتی در مورد سازش هاشمی رفسنجانی با دولت مطرح شده بود، فائزه هاشمی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی رییس‌ مجلس خبرگان رهبری در مصاحبه‌ای با سایت روز گفت: “این شایعه به هیچ وجه صحت ندارد و در شرایط فعلی هرگونه سازش، بـدون تـوجـه بـه حقوق مردم و آسیب هایی که دیده‌اند، زیر سؤال است”.
وی افزود: “از همگان می‌خواهم صبور باشند و اجازه دهند آقای هاشمی مطابق روش خود عمل کند. به دلیل اشتراکات خواسته‌های آقای هاشمی با جنبش سبز، می‌توان ایشان را نیز عضوی از جنبش سبز مردم ایران دانست. آقای هاشمی نظرات خودش را در نماز جمعه معروف پس از انتخابات و سـایـر دیـدارها بیان کرده است. خواسته افکار عمومی قانع شود، به مردم معترض پاسخ داده شود، از آسیب‌دیدگان دلجویی شود، زندانیان بی‌گناه آزاد شوند و همه اینها خواسته مردم معترض و جنبش سبز نیز هست”.

در همین حال، روزنامه کیهان وابسته به سید علی خامنه‌ای رهبر ایران در مطلبی با عنوان “فائزه هاشمی عمله‌های جورج سوروس را به پدرش ترجیح داد” در مورد این مصاحبه نوشت: “همزمان با تاكيد اخير آيت‌الله هاشمی رفسنجانی بر لزوم مرزبندی با ساختارشكنان و نقش منحصر به فرد رهبري و ولايت فقيه در وحدت جامعه، فائزه هاشمی با يكي از سايت‌های ضدانقلاب مصاحبه كرد تا آقای هاشمی را در اردوگاه فتنه ضد انقلاب تصوير كند”.

کیهان افزود: “تقلای بيمارگونه فائزه هاشمی برای خرج كردن و قربانی نمودن پدر پيش پای مطامع دشمنان انقلاب در حالی است كه آقای هاشمی پیش از این تاكيد كرده بود بارها به فائزه هاشمی تذكر داده‌ام اما او به حرف من گوش نمی‌كند”.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , , , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.