Home

جانشین فرمانده سپاه: تمامی اهداف استكبار در منطقه، تحت برد موشک‌های سپاه است

17 Jul 2010

Font Size + | - Reset

جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران، طی سخنانی خاطرنشان کرد “امروز موشك‌های سپاه قادرند هدف‌های منطقه‌ای استكبار جهانی را با هر كمیت و كیفیتی مورد هدف قرار دهند.” این فرمانده ارشد سپاه، همچنین “شكست ارتش اسراییل در خاورمیانه در جنگ‌های ٣٣روزه و ٢٢روزه و شكست آمریكا در عراق و افغانستان” را نشان دهنده تفوق ایران و شکست دشمنان دانست. ”

به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده كل سپاه، در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران خاطرنشان كرد: دشمن با برهم زدن امنیت ما در هر نقطه‌ای و شعله‌ور كردن آتش تروریسم، در حال صدمه زدن به انقلاب است ولی سپاه با داشتن مردانی شهادت‌طلب توانسته در مقابل آنها بایستد.

جانشین فرمانده كل سپاه افزود: همان عواملی كه امپراطوری شوروی را درهم شكست، در زوال امپراطوری آمریكا نیز نقش آفرینی می‌كند و امروز جهان به سمت نظم جدیدی پیش می‌رود و داستان ابرقدرتی آمریكا تمام شده است.

سلامی با بیان اینكه امروز سپاه همه سازوكارهای لازم برای مقابله با استكبار در همه جبهه‌ها را فراهم كرده است، گفت: سپاه آماده مقابله با استكبار چه در مقیاس جهانی و چه در سطح ملی است و امروز موشك‌های سپاه بدون هیچ محدودیتی تولید و بومی شده و حاضرند هدف‌های منطقه‌ای را با هر كمیت و كیفیتی مورد هدف قرار دهند و این نشاندهنده اقتدار سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: امروز شناورهای سپاه قادرند در آب‌های جنوب و در هر نقطه‌ای با هر كمیتی و حجمی با هر دشمنی با هر كیفیتی مقابله كنند و حافظ آب‌های ایران باشند و امروز بسیج شامل هزاران گردان رزمی است كه اگر آنها در یك صف بایستند هیچ‌كس نمی‌تواند انتهای آن را ببیند و آنها حاضرند در دفاع از مرزهای كشور اقدام كنند.

سلامی با بیان اینكه دستگاه‌های اطلاعاتی خارجی در حال رصد توانمندی‌های نظامی ما هستند، گفت: پرنده‌های بدون سرنشین ما قادرند تا صدها كیلومتر فضای اطلاعاتی را برای ما باز كنند و سپاه برای مقابله با جنگ نرم دشمن نیز شبكه‌های گسترده بسیج را تقویت كرده است.

جانشین فرمانده كل سپاه در پایان تصریح كرد: ایران همه علائم و نشانه‌ها و لوازم یك قدرت بزرگ جهانی را به بركت داشتن یك رهبر، ملت و كشور بزرگ و نیروهای مسلح قدرتمند دارد.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
 • RSS iran – Google News

  • We're Being Too Nice to Iran - American Thinker
  • Iran Says Oil Output Will Hit Presanctions Level In A Year - RadioFreeEurope/RadioLiberty
  • Dharmendra Pradhan's Iran visit may expand energy ties - Economic Times
  • Iran's feuding top clerics - BBC News
  • Iran and Pakistan fuel surge in executions to 25-year high - The Guardian
 • video
  کوچ بنفشه‌ها

  تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.