Home

مشاور وزير كشور: سرنخ‌هاي بدحجابي به بيرون از كشور وصل است

20 May 2010

مشاور وزير كشور و مديركل امور زنان وزارت كشور گفت: سرنخ هاي اشكال ناهنجار حجاب به بيرون از كشور وصل است.

به گزارش ايرنا، زهرا حاج عباسقلي روز چهارشنبه در حاشيه آيين افتتاحيه اولين نمايشگاه و همايش بين‌المللي توانمندي هاي زنان و خانواده خواستار بازنگري قانون مجازات اسلامي در زمينه برخورد با بدحجابي شد و افزود: براي برخورد با بدحجابي و بي حجابي در جامعه، جهاد فرهنگي لازم است.

وي ضعف اعتقادي و معنويت و تقويت نشدن عفاف در درون انسان ها را از جمله عوامل بروز پديده بدحجابي ذكر كرد و اظهار داشت: برخوردهاي غلط و ديدگاه هاي ناهماهنگ دولت هاي گذشته نيز در بروز و تشديد پديده بدحجابي و بي حجابي در جامعه موثر بوده است.

حاج عباسقلي گسترش فضاي مجازي و كنترل نشدن فضاهاي مجازي از جمله اينترنت را از ديگر عوامل گسترش بدحجابي و بي حجابي در جامعه دانست و گفت: استفاده از فضاهاي مجازي و تاثيرات مخرب و متفاوت آن بايد براي خانواده ها آموزش داده شود.

مشاور وزير و مديركل دفتر امور زنان وزارت كشور موضوع برخورد با پديده بي حجابي و بدحجابي را ضروري عنوان كرد و گفت: دشمنان با سياسي كردن مسئله مي خواهند پرونده برخورد با بدحجاب ها و بي حجاب ها را ببندند.
همه ساله با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، موضوع مبارزه با بدحجابی تبدیل به یکی از سرفصل‌ها در سخنان مسئولان ایرانی می‌شود. احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران چندی قبل در همین زمینه گفته بود که بدحجاب‌ها، جنایتکار هستند.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.