Home

فرزند کروبی: نگران توطئه‌ای علیه پدرم هستم

22 Apr 2010

حسین کروبی فرزند مهدی کروبی در مصاحبه با جرس، خطاب به کسانی که شایعه بیماری شیخ مهدی کروبی را منتشر کرده‌اند، گفت: “آقای کروبی در سلامتی کامل به سر می‌برد و بهتر است این آقایان که زندانیان سیاسی و فرزندان ناشناس این کشور را در زندان‌های غیراستاندارد به هزاران مریضی عفونی و بیماری سخت مبتلا کرده‌اند به خودشان زحمت بدهند و چند خطی هم در مورد وضعیت سلامتی عزیزان زندانی به مردم گزارش دهند”.

وی تاکید کرد: “رسانه‌های اصولگرا که در تمام این مدت حتی یک زحمت ساده به خودشان نمی‌دهند تا در مورد وضعیت تاسف‌برانگیز بهداشتی در زندان‌های کشور یک گزارش معمولی منتشر کنند، معلوم است که به عنوان پیاده نظام کسانی که شایعه بیماری آقای کروبی را درست کرده‌اند، از پیگیری‌های مصرانه آقای کروبی نسبت به وضعیت زندانیان عصبانی باشند”.

حسین کروبی ادامه می‌دهد: “ابتدا به نظر می‌رسید هواداران دولت فعلی در شرایطی که خبرنگاران واقعی یا در زندان هستند و یا از شرایط کار محروم مانده‌اند، لباس خبرنگار به تن کرده و در رسانه‌های باقی‌مانده، از آقای کروبی انتقام‌جویی کنند؛ اما وقتی کسانی همچون آقایان رسایی به عنوان نماینده مجلس و صفار هرندی نیز به این جنگ روانی دامن می‌زنند، آنگاه به نظر می‌رسد توطئه‌ای در کار باشد”.

فرزند کروبی می‌گوید: “وقتی ما به عنوان اعضای خانواده آقای کروبی خبری در مورد این بیماری که آقایان می‌گویند نداریم، بعید به نظر نمی‌رسد که این آقایان نقشه‌ای در سر دارند و برای اجرایی شدن نقشه‌های خود از هم اکنون پیاده نظام خود را بسیج کرده‌اند”.

وی توضیح می‌دهد: “اخیرا خبرهایی می‌رسد مبنی بر اینکه از روسیه داروهایی را وارد ایران کرده‌اند که بیماری هپاتیت و سرطان از طریق خوراندن آن داروها به افراد منتقل می‌شود، لذا کسانی که خبر بیماری آقای کروبی را منتشر کرده‌اند یا این داروها را از کشور دوست وارد ساخته و به حاج آقا خورانده‌اند یا قصد دارند در آینده چنین کاری را انجام دهند”.

رسول منتجب‌نیا عضو حزب اعتماد ملی به دبیرکلی کروبی نیز با شایعه دانستن خبر بیماری مهدی کروبی گفت: “آقای کروبی خیلی سالم و سرحال هستند. همه این شایعات دروغ محض و در راستای جنگ روانی است”.
وی افزود: “من نگران طراحی توطئه‌ای برای آقای کروبی هستم. لذا به مقامات امنیتی و انتظامی هشدار می‌دهم مراقب باشند؛ چه بسا که افراد مخرب و مرموزی قصد جان ایشان را کردند و می‌خواهند برای نظام مسئله درست کنند”.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.