Home

خامنه‌ای: تسلیم گنده‌گویی‌ها نمی‌شویم

22 Apr 2010

آیت‌الله علی خامنه‌ای می‌گوید مردم در برابر «گنده‌گویی‌ها» مبنی بر حمله نظامی به ایران تسلیم نخواهند شد و «تهدیدکنندگان را به زانو درخواهند آورد».

به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه در دیدار با گروهی از پرستاران سراسر کشور، گفت که «تهدید اتمی» اخیر آمریکا علیه ایران، «ادبیات روباه‌منش دولت آمریکا را به ادبیات گرگ‌منش» تبدیل کرد.

وی افزود: “تهدید‌های اتمی علیه ایران، نه ‌تنها تاثیری بر جمهوری اسلامی ندارد، بلکه مایه ننگی در تاریخ سیاسی آمریکا و نقطه سیاهی در کارنامه دولت آمریکا خواهد بود و جهان حق ندارد این تهدید را رها کند”.

مقام‌های ایران، استراتژی هسته‌ای جدید آمریکا را تهدیدی آشکار علیه خود ارزیابی کرده و از سایر کشورهای جهان خواسته‌اند در برابر این تهدید‌ها سکوت نکنند. در استراتژی هسته‌ای جدید ایالات متحده، ایران و کره شمالی در فهرست کشور‌هایی قرار دارند که دولت آمریکا اجازه استفاده از بمب اتم علیه آنها را دارد.

اعلام این استراتژی، خشم مقام‌های جمهوری اسلامی را برانگیخته است، به طوری که محمود احمدی‌نژاد خطاب به باراک اوباما گفته است: «گنده‌تر و گردن کلفت‌تر از تو هم نتوانسته هیچ غلطی بکند.»

آیت‌الله خامنه‌ای نیز در تازه‌ترین اظهارات خود، بار دیگر با انتقاد از این سیاست آمریکا گفت: «ملت ایران به هیچ وجه اجازه نخواهد داد، آمریکایی‌ها با چنین تهدیدها و یا ابزارهایی، بار دیگر سلطه جهنمی خود را بر ایران تجدید کنند.»

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.