Home

تشکیل کمیته آمادگی برای جنگ در سفارت ایران در بیروت

28 Mar 2010

سایت جرس در خبری ذکر کرد که ستادی تحت نام “آمادگی برای جنگ”‌ در سفارت ایران در بیروت تشکیل شده است.

این سایت در مقاله‌ای به قلم مسیح علی‌نژاد نوشت: “محمود احمدی‌نژاد در ماه گذشته دو بار از وقوع جنگی احتمالی خبر داده است. اولین بار در 16 فوریه بود که از آغاز جنگ در بهار خبر داد و پیش‌بینی او بر صفحه نخست برخی از روزنامه‌های مهم منطقه از جمله الشرق الاوسط نشست. او برای دومین بار نیز در دیدار اخیر خود با دبیرکل حزب‌الله لبنان و فلسطینی‌ها باز هم از جنگ گفت و تاکید کرد که نظام صهيونيستی رو به سقوط است و تکاپوی آن، به مانند دست و پا زدن موجود ضعيف درحال احتضار است. وی تاکید کرد که هلال مقاومت، به قرص کامل تبديل شده و چشم آنها را کور خواهد کرد”.

در ادامه این مقاله آمده است:‌ “احمدی‌نژاد چندی قبل در دیدار با مسئولان حزب‌الله و فلسطینی‌ها گفته بود که امکان ماجراجوئی صهيونيست‌ها برای نجات خود وجود دارد، و حفظ آمادگی، يک ضرورت است و اگر صهيونيست‌ها خواستند که خطای خود را مجددا تکرار کنند، بايد به کلی ريشه‌کن شوند، و وعده الهی نابودی آنها و پيروزی بزرگ، نزديک است”.

علی‌نژاد در ادامه یادداشت خود و با اشاره به نمونه‌ها و شواهدی که ذکر کرد، می‌نویسد: “منابع آگاه خبر داده‌اند که کمیته‌ای به نام کمیته آمادگی برای جنگ در سفارت ایران در بیروت تشکیل شده است”.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , , , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS Unknown Feed

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.