Home

احمدی‌نژاد: رای قاطع به رییس‌جمهور مسیر فردا را ترسیم کرد

22 Mar 2010

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور ایران در پیام نوروزی خود گفت: “سال 88، سالی سرشار از عزت و سرافرازی و پيروزی‌های بزرگ برای يک ملت بزرگ بود. يک انتخابات عظيم با حضور بی‌نظير و حماسی ملت آگاه که همه مناسبات يک سويه عالم را به چالش کشيد و شکوه و عظمت و درستی راه ملت را در جهان تثبيت کرد، در سال 88 به وقوع پيوست. رای قاطع و بسيار روشن و بالای ملت به رييس‌جمهور منتخب و خادم، مسير روشن فردا را ترسيم کرد و آغاز جهانی شدن انقلاب را به نمايش گذاشت”.
وی افزود: “در اين انتخابات، شيوه نوين انسانی و حقيقی مردم سالاری و حکمرانی صالح در برابر ديد مردمان عالم قرار گرفت. در سال 88 شکوه حضور مکرر ملت ايران در صحنه‌های گوناگون و در آخر، در 22 بهمن در واقع بشارت محو انديشه استکباری و خودخواهی و انتشار انديشه انسانی بود. البته دشمنان تلاش کردند با پاشيدن گرد و غبار مانع از درخشش ملت ايران و فرهنگ و آرمان الهی ملت ايران بشوند؛ ولی آنها در واقع به چهره و چشمان خودشان خاک پاشيدند و عظمت ملت ايران، چشمان جهانيان را خيره کرد”.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از پیام نوروزی خود گفت: “دولت برآمده از اراده ملت با حمايت مردم و با اقتدار، موانع پيشرفت و بد اخلاقی‌ها و مانع‌تراشی‌ها را منزوی خواهد کرد و در اقتصاد، فرهنگ، عمران، برنامه‌های اصلاحی و انقلابی را به نفع مردم، خاصه محرومين دنبال می‌کند و دستاوردهای بزرگی را به مردم عزيز هديه خواهد کرد. در عرصه‌های علمی، فناوری، فرهنگی و ورزشی قله‌های بالاتری فتح خواهد شد”.

این در حالی است که مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران موارد نقض گزارش شده حقوق بشر در این کشور ظرف سال گذشته شمسی را 59040 مورد اعلام کردند.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب


What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.