Home

جعفر پناهی: اقدام اضافه‌ای برای من انجام ندهید

19 Mar 2010

جعفر پناهی کارگردان نامی ایران که اواسط اسفند ماه بازداشت شد، با هرگونه فعالیت اضافی برای آزادی‌اش از زندان مخالفت کرد.
به گزارش خبرگزاری پویا از تهران، پناهی در آخرین تماس تلفنی به همسرش گفت: “دوست دارم زندگی من شبیه دیگر زندانیان سیاسی ادامه پیدا کند”.

از گروه سینماگرانی که در یازده اسفندماه هنگام فیلمبرداری به اتهام اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شده‌اند، تنها جعفر پناهی آزاد نشده است که در سلول انفرادی بند 209 زندان اوین بسر می‌برد.

جعفر پناهی در آخرین تماس تلفنی با همسر خود طاهره سعیدی اعلام کرده است: “من همچنان در سلول انفرادی هستم. از همه کسانی که برای آزادی من تلاش کرده‌اند، سپاسگزارم؛ اما هیچ اقدام اضافه‌ای برای من انجام ندهید. مگر دیگر زندانیان سیاسی کس و کاری در جهان دارند؟ دوست دارم زندگی من شبیه دیگر زندانیان سیاسی ادامه پیدا کند”.

 
Tehran Review
کلیدواژه ها: , | Print | نشر مطلب Print | نشر مطلب

  1. iranzamin says:

    فرا رسیدن سال 14089 اهورایی, 7032 میترایی آریایی, 6760 آشوری, 3748 زرتشتی, 2569 شاهنشاهی و 1389 هجری خورشیدی برهمه ایرانیا ن مبارك…

What do you think | نظر شما چیست؟

عضویت در خبرنامه تهران ریویو

نشانی ایمیل

Search
Most Viewed
Last articles
Tags
  • RSS iran – Google News

  • video
    کوچ بنفشه‌ها

    تهران‌ریویو مجله‌ای اینترنتی، چند رسانه‌ای و غیر انتفاعی است. هدف ما به سادگی، افزایش سطح گفتمان عمومی در مورد ایده‌ها، آرمان‌ها و وقایع جهان امروز است. این مشارکت و نوشته‌های شما مخاطبان است که کار چند رسانه‌ای ما را گسترش داده و به آن غنا و طراوت می‌بخشد. رایگان بودن این مجله اینترنتی به ما اجازه می‌دهد تا در گستره بیشتری اهداف خود را پیگیری کرده و تاثیرگذار باشیم. مهم‌تر از همه اینکه سردبیران و دست‌اندرکاران تهران‌ریویو به دور از حب و بغض‌های رایج و با نگاهی بی‌طرفانه سعی دارند به مسایل روز جهان نگاه کرده و بر روی ایده‌های ارزشمند انگشت بگذارند. تهران ریویو برای ادامه فعالیت و نشر مقالات نیازمند یاری و کمک مالی شماست.